Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gjakovarja 33 vjeçare mahnitet nga ndryshimi në S’komplekse: Burri s’më njohu (VIDEO)

NULL NULL
23.04.2022 07:36

Skomplekse po vazhdon misionin e saj, të ndryshojë njerëzit për të mirë.

Kësaj radhe, një grua nga Gjakova u mahnit nga ndryshimi i ekspertëve të kësaj rubrike në kuadër të Prive.

33 vjeçarja tha se as burri i saj nuk e njohu.

Mos e humbisni materialin më poshtë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.