Girona po e deklason Real Madridin, Castellanos shënon katër herë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Girona po e deklason Real Madridin, Castellanos shënon katër herë

NULL NULL
25.04.2023 21:01
Valentin Castellanos

Girona është duke e deklasuar Real Madridin.

Aktualisht “mbretërit” po humbin me rezultat 4:1.

E protagonisti kryesor i kësaj ndeshje është Valentin Castellanos.

Ai detyroi portierin e “Los Blancos” Andriy Lunin, ta nxjerr topin katër herë nga rrjeta.

Aktualisht po luhet minuti i 70-të i ndeshjes.

Golin e vetëm për madrilenët e realizoi Vinicius Junior./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS