Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gigi Hadid me Cole Bennett? – lë pas romancën me DiCaprion

NULL NULL
29.08.2023 14:00

Gigi Hadid, është parë duke lënë një festë në shtëpi në Los Angeles të shtunën mbrëma me producentin muzikor, Cole Bennett.

E gjithë kjo pas thashethemeve për një romancë mes saj dhe Leonardo DiCaprios, përcjell klankosova.tv.

Modelja 28-vjeçare dhe producenti muzikor u panë duke u futur në të njëjtin SUV (Automjet sportiv).

Gigi u përpoq të mbante një profil të ulët teksa ishte ulur në makinë.

Cole, 27 është një producent dhe regjisor muzikor, ai ka punuar me artistë duke përfshirë Kanye West, Eminem, Wiz Khalifa dhe J.Cole.

Këto pamje vijnë pasi zbulohet se Gigi dhe aktori Leonardo DiCaprio, ende flasin dhe argëtohen së bashku.

”Leo dhe Gigi ende flasin me raste, dhe ata e shohin njëri-tjetrin mjaft shpesh sepse udhëtojnë në rrethe të ngjashme miqsh”, tha burimi i brendshëm për Us weekly, transmeton KlanKosova.tv.

Leo dhe Gigi u lidhën për herë të parë në shtator 2022, kur u panë së bashku në një javë të modës në New York pas festës.

Takimi i tyre së bashku erdhi vetëm një javë pasi ai u nda nga Camila Morrone, e dashura e tij prej katër vitesh.

Deri në shkurt të vitit 2023, u raportua se ata ishin ndarë pasi romanca e tyre ‘i fikur’, por dukej se ishin pajtuar deri në mars.

Ata janë parë duke kaluar kohë së bashku në një festë para Oscars.

”Gigi dukej e lumtur. Është shumë e qartë se ata po shohin njëri-tjetrin. Ndoshta jo ekskluzivisht, por ata padyshim që po takohen. Është gjithmonë shumë e parashikueshme: Luani shfaqet së pari në festa, pastaj Gigi i dyti. Është si një lojë.’

“Për sa kohë që ai është i respektueshëm dhe nuk i shkakton asaj ndonjë dramë, ajo do të vazhdojë ta shohë atë kur të jetë e mundur.”

Gigi ka një vajzë dyvjeçare me ish të dashurin Zayn Malik.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme