23:00, 13 Gusht 2019

Tyler Cameron dhe Gigi Hadid po dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon.

Në disa fotografi të publikuara nga mediumi E! Shihet çifti duke dalë nga apartamenti i tyre veçmas në NYC të hënën në mbrëmje, njofton Klan Kosova.

Të dy të famshmit dolën me veshje të rastësishme derisa u kapën nga fotografët.

Në të vërtetë, modelet – që u takuan për herë të parë në Instagram – nuk kanë qenë të turpshëm për lidhjen e tyre.

Javën e kaluar ata ishin në Brooklyn përpara se të përfundonin përsëri në banesën e Gigit.

Konkurs Pune

Lexo më shumë