Gigi dhe Zayn bëhen prindër të një vajze

Gigi dhe Zayn bëhen prindër të një vajze

NULL NULL
1 muaj më parë

Ish-këngëtari i One Direction, Zayn Malik dhe modelja amerikane Gigi Hadid janë bërë prindër të një vajze “të shëndetshme dhe të bukur”.

Lajmin e publikoi në Tëitter 27 vjeçari duke ndarë edhe një fotografi bardh e zi të duarve të tij dhe vajzës që po ia shtrëngon gishtin, njofton Klan Kosova.

Krahas fotografisë ai shkoi: “Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim”.

Hadid, 25 vjeçe, konfirmoi se ajo ishte duke shtatzënë në prill ndërsa në shfaqjen e Jimmy Fallon.

Ajo i tha drejtuesit të emisionit se ajo dhe Malik ishin “të lumtur dhe mirënjohës për urimet dhe mbështetjen e të gjithëve”.

Çifti kanë qenë në lidhje që nga fundi i vitit 2015, por ka pasë edhe ndarje mes tyre.