Getinjo vjen me një "Lavire" (Video) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo vjen me një “Lavire” (Video)

NULL NULL
15/10/2015

Reperi Getinjo ka paralajmëruar se së shpejti do ta publikojë këngën e tij më të re.

Këtë njoftim ai e ka bërë përmes llogarisë së tij në Instagram, duke postuar një pjesë të videoklipit të kësaj këngë.

Nga titulli i përzgjedhur për këtë projekt, ai ka lënë të kuptohet se ndoshta kjo mund të jetë ndonjë dedikim, dhe se ndjen mëri për ndonjë vajzë, meqë këngën e ka titulluar “Lavire”.

https://instagram.com/p/81qIbyL4Lk/?taken-by=getinjo