Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo, Vedati e Shota flasin për martesat e shqiptarëve (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 14:48
Vedat Bajrami

Shota, Vedati, Getinjo kanë folur për martesat e shqiptarëve.

Ata kanë rikthyer në kujtesë martesat e shumë viteve më parë, të cilat janë bërë shpesh pa pëlqimin e dy personave.

Ndiqni diskutimin e tyre në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.