Getinjo s’ndalon me dhurata për Vivien, i çon fustan për Prime (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo s’ndalon me dhurata për Vivien, i çon fustan për Prime (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 16:03

Pas parashutistit e buqetës me lule, Getinjo sot i dërgoi fustan solemn të dashurës së tij Vivien.

Këtë e tregoi vetë Vivien.

Ajo e hapi fustanin në dhomën e gjumit dhe ia tregon Stresit, i cili i thotë se është shumë i bukur.

“Nga Geti”, ka shkruar reperi, i cili doli nga shtëpia e BBVK me vetëdëshirë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.