Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo: Shoku i babit, Isa Boletini, më pruni deri këtu, në klasë e ka pasë (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 17:39

Getinjo, me t’u rikthyer për të qëndruar për 24 orë në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova, ka filluar menjëherë të bëjë shaka me banorët që janë brenda.

Ai i tha Vedatit se me veturë e kishte sjellë në Big Brother Vip Kosova një shok i babait të tij.

“Këtu me kerr më solli shoku i babait tim, Isa Boletini, e kishte në klasë babai im”, ka thënë Getinjo.

Këto fjalë të reperit shkaktuan të qeshura te pjesa tjetër e banorëve.

Ditë me parë, Juliana kishte thënë se babai i saj ishte në klasë më Azem Galicën, derisa më pas e ka ndryshuar deklaratën, derisa ka thënë se e ka ngatërruar heroin me heronjtë Xhevë dhe Fehmi Lladrovci.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.