Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo ka një koment për pitet e Xhulit (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 15:10
Getoar Aliu

Getinjo, Vivien dhe Shota, kanë ngrënë drekën në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, pas rikthimit për të qëndruar 48 orë me finalistët.

Në tryezë, reperi pati një koment për bukën dhe pitet e përgatitura nga Xhuli.

“Dorën në zemër pitet i bon shumë të mira”, tha ai.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.