Getinjo: Jemi që 20 ditë duke folur me Stresin se do të vije situata deri në këtë pikë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo: Jemi që 20 ditë duke folur me Stresin se do të vije situata deri në këtë pikë (VIDEO)

NULL NULL
14.01.2023 23:35

Getinjo, Stresi, Andi dhe Mbresa kanë diskutuar pas situatës së krijuar, ku Stresi kërkoi të largohet nga shtëpia.

Getinjo është shprehur se këto situata janë parashikuar prej ditësh, përcjell Klankosova.tv.

“Stili i lojës është i tillë, por tash varet se si e pranon për vetën. Janë paraparë, këto që 20 ditë jemi tu fol që ka me ardh kjo punë”, është shprehur ai.