Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo i tregon Mbresës një ngjarje të dikujt me depresion (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 14:01
Getoar Aliu

Getinjo i ka treguar Mbresës një ngjarje të dikujt me depresion.

Reperi tha se në momentin që ai person ka kryer testin e intolerancës është shëruar nga kjo sëmundje, madje ka lënë anash edhe medikamentet qetësuese.

Për këtë shkak, Geti tha se do ta bëjë së shpejti këtë lloj të testit.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.