Getinjo e quan aventurën e tij në BBVK "eksperiencën më të mirë të jetës" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo e quan aventurën e tij në BBVK “eksperiencën më të mirë të jetës” (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 21:52

Ish konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, rep artisti Getinjo e ka komentuar aventurën e tij televizive brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Getinjo e ka konsideruar BBVK-në, eksperiencën më të mirë të jetës së tij, derisa është shprehur falënderues për lidhjen e tij të krijuar me ish banoren tjetër, Vivien.

“Eksperienca në Big Brother, më e mira e jetës time”, ka thënë pos tjerash Getinjo.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.