Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Getinjo e konfirmon ribashkimin me Vivin me anë të një fotografie

NULL NULL
03.06.2023 08:22
Vivien Getinjo

Getinjo dhe Vivi janë çifti i cili krijuan lidhje dashurie brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Por, pak kohë pas daljes nga shtëpia, ata konfirmuan se nuk janë më bashkë, përcjell Klankosova.tv.

Mirëpo, duket se dashuria mes tyre nuk ka përfunduar, sepse ata janë ribashkuar.

Këtë e ka konfirmuar Getinjo përmes postimit të një fotografie me Vivin.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Getinjo, Vivi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.