Geti dhe Marina bashkë në publik (Foto) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Geti dhe Marina bashkë në publik (Foto)

NULL NULL
13/11/2015

Reperi nga Prishtina dhe prezantuesja nga Tirana duket se kanë dalë hapur.

Lidhja e tyre, nuk është më sekret. Pas fotografisë ‘selfie’ të publikuar pak ditë më parë, këto foto të kapura nga disa lexues të portalit tonë dëshmojnë se ata nuk e kanë më problem të shoqërohen në publik, aq më tepër në ambiente të mbipopulluara.

Çifti ka dalë nga makina për t’iu drejtuar stadiumit të Prishtinës aty ku luhej miqësorja Kosovë – Shqipëri.

 

geti 2