Geta Beqa dekorohet me medalje nga Edi Rama - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Geta Beqa dekorohet me medalje nga Edi Rama

NULL NULL
29.03.2023 11:38
Geta Beqa

Kampionja e botës në Kampionatin Botëror të fitnesit, Geta Beqa, është dekoruar me Yllin e Mirënjohjes nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, ka thënë se është vlerësuar si sportiste elitare në mesin e shumë sportistëve elitarë.

“Sporti është vlera e një shteti dhe e falënderoj për mirëpritjen dhe fjalët motivuese ministren e Arsimit dhe Sporit, Evis Kokshi”, ka shkruar Beqa në Instagram.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS