Georgina Rodriguez shfaqet e mahnitshme

Georgina Rodriguez shfaqet e mahnitshme

NULL NULL
2 months më parë

Georgina Rodriguez gjithmonë duket mirë. Ajo tërhoqi vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale teksa pozonte me një fustan me lule.

Bukuroshja dukej e mrekullueshme në njërën prej imazheve ndërsa qëndronte jashtë ulur ndërsa imazhin e dytë të mrekullueshëm ajo u mbështet në lavaman ndërsa aplikoi buzëkuqin, raporton Daily Mail, transmeton Klankosova.tv.

Georgina dhe i dashuri i saj, Cristiano këtë muaj kishin shijuar disa kohë së bashku në Mallorca dhe Cannes.

Dyshja dukeshin të artë në perëndimin e diellit dhe u shfaqën me një ekran komod ndërsa ishin në jahtin luksoz ku u kënaqën me fëmijët e tyre.

Georgina vitin e kaluar tregoi se takimi me yllin e Juventusit ishte në dashuri në shikim të parë, transmeton Klankosova.tv.