17:00, 24 Qershor 2019

George Clooney dhe ish-Presidenti amerikan Barack Obama, janë fotografuar bashkë në një anije, të dielën në liqenin Como, Itali, transmeton Klan Kosova.

Ata ishin të shoqëruar nga një grup njerëzish. Poashtu, George me vete kishin gruan e tij Amal Clooney.

George dhe Amal kanë një shtëpi në këtë zonë.

Familja Obama, duke përfshirë ish-Zonjën e Parë Michelle Obama, dhe bijat e tyre, janë për pushime në Evropë që disa ditë.

Ata janë parë edhe në jug të Francës dhe kanë udhëtuar rreth Italisë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë