Gençoglu tek Trepça: shumë fjalë, një kupë dhe asnjë titull (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gençoglu tek Trepça: shumë fjalë, një kupë dhe asnjë titull (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 11.05.2023 09:47

Në pasditën e së mërkurës, K.B. Trepça njoftoi se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Engin Gençoglu.

Turku bëri bujë në Kosovë me deklaratat e tij qysh pas ndeshjes debutuese ndaj Pejës.

Me to vazhdoi edhe në javët në vijim, por nga Mitrovica u largua vetëm me Kupën e fituar, ndërsa premtimin për titull të kampionit nuk e realizoi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO