Genc Nuza bëhet hit, imitohet edhe nga gjytarët e tjerë (VIDEO)

Genc Nuza bëhet hit, imitohet edhe nga gjytarët e tjerë (VIDEO)

NULL NULL
2 years më parë

Shakaja e gjyqtarit Genc Nuza në ndeshjen miqësore mes Miqve të Xhakës dhe Rashicës ka bërë jehonë të madhe.

Nuza në këtë ndeshje pas “incidentit” mes futbollistit Milot Rashica dhe trajnerit Muharrem Sahiti, kishte bërë kinse po e nxirrte një karton por në fakt ai e mori një faculetë që të fshinte djerstë.

Ky veprim i tij u bë jehonë në rrjetet sociale.

Pas publikimi të videos veprimin e kanë imituar edhe shumë referë të tjerë botëror.

‘433’ ka publikuar një video në Facebook, ku tregon momentin kur një referë e kopjon veprimin e Genc Nuzës.