Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Geek po bëhet DJ i Loredanës? (VIDEO)

NULL NULL
30.09.2023 22:43
DJ GEEK

Pasi ndau rrugët me Dafina Zeqirin, si në lidhje ashtu edhe në profesion, Geek ka nisur punën për t’u bashkuar me dikë tjetër.

Prive ka kuptuar se ai mund të jetë së shpejti DJ i Loredanës.

Sipas burimeve të Prive, Geek është në negociata me menaxhmentin e reperes.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.