Gaz lotsjellës në Zveçan - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gaz lotsjellës në Zveçan

NULL NULL
26.05.2023 13:41
Zveçan

Sot gjatë ditës janë mbledhur protestues pranë objekteve komunale në Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, në mënyrë që t’i pengojnë kryetarët e rinj të hyjnë në ndërtesat e komunave.

Pranë ndërtesës së Komunës së Zveçanit është parë tym i gazit lotsjellës, raporton Klan Kosova.

Deri në momentin e publikimit të këtij shkrimi, nuk raportohet për persona të lënduar.

Lajmi do të ripërtërihet.

klankosova.tv