Gavi gëzon tifozët e Barcelonës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gavi gëzon tifozët e Barcelonës

NULL NULL
nga Shpend Spahija 15.05.2023 08:11

Barcelona arriti të dielën ta sigurojë matematikisht titullin e kampionit në Spanjë, 4 xhiro para përfundimit të sezonit.

Një nga lojtarët kryesor të ekipit ishte Gavi, i cili pas ndeshjes për “FCBTV” deklaroi se dëshiron të qëndrojë tek kampioni spanjoll.

“Ky është titulli i parë këtu, ky është klubi i ëndrrave të mia, është Barça. Shpresoj të fitojmë edhe shumë të tjera”, tha Gavi.

Kjo përgjigje e mesfushorit ishte pas spekulimeve të fundit se ka klube të mëdha angleze që interesohen për shërbimet e tij.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO