Gati për të pushtuar internetin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gati për të pushtuar internetin

NULL NULL
30/05/2015

Ajo është mësuar tashmë që të qëndrojë pranë aparateve fotografikë dhe kamerave.

Ende nuk dihet se çfarë do të sjellin fotografitë e saj të reja, por nga ajo që kemi parë se fundmi, pritet që edhe kësaj radhe të përflitet rreth fotografive.

Por Kim Kardashian, ka vendosur që njërin nga fotografët e saj ta përshëndesë përmes një postimi në instagram.

33 vjeçarja ka postuar një fotografi ku e ka falënderuar fotografin e saj Steven Gomillion.