Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gati për të pushtuar internetin

NULL NULL
30.05.2015 10:51

Ajo është mësuar tashmë që të qëndrojë pranë aparateve fotografikë dhe kamerave.

Ende nuk dihet se çfarë do të sjellin fotografitë e saj të reja, por nga ajo që kemi parë se fundmi, pritet që edhe kësaj radhe të përflitet rreth fotografive.

Por Kim Kardashian, ka vendosur që njërin nga fotografët e saj ta përshëndesë përmes një postimi në instagram.

33 vjeçarja ka postuar një fotografi ku e ka falënderuar fotografin e saj Steven Gomillion.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.