Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gasperini dhe Conte, opsione të Juves

NULL NULL
27.01.2023 13:37

Juventusi po synon ta sjellë në pankinë Antonio Conten ose Gian Piero Gasperini.

Antonio Conte veçse kishte qenë një herë trajner i Bardh e Zinjve, ndërkaq Gasperini më së larti kishte shkuar te Interi por pa ndonjë sukses.

Zonja e Vjetër nuk po e konsideron Maximiliano Allegrin për afat të gjatë, prandaj i kanë identifikuar dy të lartpërmendurit si opsione.

Teksa Conte po bën punë të mirë te Tottenham Hotspurs, Gasperini po i kalon vitet më të mira te Atalanta, duke arritur suksese të mëdha me një klub modest.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.