12:00, 19 Qershor 2019

Reperi shqiptar i njohur me emrin artistik G4ashi po vazhdon të korrë suksese në arenën ndërkombëtare.

Pos projekteve, rap – artisti është tejet aktiv dhe i ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa ndan me fansat postime të ndryshme.

Së fundmi, me anë të një statusi të publikuar në “Twitter”, G4shi na ka treguar dy gjëra rreth jetës së tij, se është beqar dhe se është në kërkim të një të dashure, njofton Klan Kosova.

“Dua një të dashur që ta kuptojë që jam beqar”, shkruan ai në Twitter.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë