Garner plot jetë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Garner plot jetë

NULL NULL
16/10/2015

 

Aktorja Jennifer Garner, po u tregon të gjithëve që ndarja nga burri i saj, Ben Affleck, nuk e ka shkatërruar.

Ajo kohën e fundit është fotografuar teksa i shëtiste fëmijëvt, por edhe vetëm e ajo që është vë re më shumë se asnjëherë më parë, është buzëqeshja në fytyrën e saj.

E buzëqeshur e me plotë jetë dukej edhe të enjten teksa po vraponte në Bretwood, transmeton Klan Kosova.

Ajo dhe Affleck në fillim të qershorit kanë deklaruar se do të divorcohen, dhe që nga ajo kohë ata kanë qenë në shënjestër të paparacëve.

garner