Garnacho ftohet më në fund nga Argjentina - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Garnacho ftohet më në fund nga Argjentina

NULL NULL
03.03.2023 15:37

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Alejandro Garnacho, është ftuar nga trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni, në ndeshjen e radhës.

Garnacho ka dy shtetësi, atë të Spanjës dhe Argjentinës, dhe përflitej se ai mund të kalonte te tabori spanjoll, pasi që nuk po ftohej nga Albicelestët.

Mirëpo, vazhdimësia e performancave të mira duket se i ka bindur kampionët e botës që ta ftojnë Garnachon.

Fituesit e “Katari 2022” do të përballen me Panamanë më 23 mars të këtij viti në një ndeshje miqësore.