Garcia: Përmbushëm synimin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Garcia: Përmbushëm synimin

NULL NULL
01/06/2015
Rudi Garcia: Synimi ynë ka qenë Champion League dhe e kemi arritur.

AS Roma e mbylli në pozitën e dytë, por me humbje kampionatin italian të futbollit. Kjo skuadër ka pësuar humbje të dielën nga Palermo, me rezultat 1-2 në Olimpico.

Trajneri i Romës, Rudi Garcia ka thënë se synim i skuadrës nga kryeqyteti italian ka qenë Champion League.

“Ne kemi luajtur futboll në nivel të lartë gjatë gjithë kohës. Synimi ynë ka qenë Champion League dhe e kemi arritur”, tha Garcia, i cili nuk është i kënaqur me humbjen e fundit para shikuesve të vet.