Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gara për kapiten, Blerando: I thashë Albës që s’ka me fitu, nuk kërcente si duhet (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 13:47
Blerando

Në dhomën e gjumit banorët e Big Brother VIP Kosova, kanë biseduar rreth garës së kapitenit.

“Unë i thashë asaj le të del jashtë se nuk ka shanca me fitu, nuk kërcente si duhet, edhe kur u ndal muzika ajo u gjuajt si Superman-i”, është shprehur Blerando për Albën.

Ndërsa banorët e tjerë qeshën me komentin e tij.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme