Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganja: Shumë e lumtur jam që kam ardhur përsëri në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
12.03.2023 19:12

Ganja pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova ka biseduar me Julianën për ndjenjat që i ka përjetuar.

Këngëtarja tha se është shumë e lumtur që mund të qëndrojë sërish për një ditë me disa prej banorëve.

“Shumë e lumtur jam që kam ardhur përsëri në Big Brother VIP Kosova”, ka thënë Ganja.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.