Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganja dhe Artani tregojnë “zgjidhjen” për kolonat në Prishtinë (VIDEO)

NULL NULL
12.01.2023 21:22

Banorja e re e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Ganja gjatë një bisede në dhomën e gjumit me Artanin dhe Xhulin, ka treguar metodën e saj për ta tejkaluar nervozën që shkaktojnë kolonat në trafik.

Madje, njëjtë si Ganja, ka propozuar edhe Artani.

“Trurin në ler, mos me u bë nervoz, ashtu se kështu ke për të pritur. Ani tash që është bërë pjesa për tu sillur rreth e rreth. Vetëm e lëshoj këngën ‘U kënaqëm tu u kënaq edhe e kemi ‘free style’. Kënga të inspiron për të mos u nervozuar”, ka thënë Ganja.

Por, si e vazhdoi Artani? Përgjigjen e mësoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.