Ganja-Artanit: Jashtë do të jesh më ndryshe pas Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganja-Artanit: Jashtë do të jesh më ndryshe pas Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
13.03.2023 19:23

Ganja derisa qëndroi në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për 24 orë bisedoi me finalistët që kanë mbetur.

Në një moment ajo me Artanin folën rreth asaj se si do të ndjehet ai kur të dalë nga BBVK.

“Kur të dalësh nga Big Brother Vip Kosova do ta kuptosh se ke bërë diçka në jetë që më kurrë nuk do të përsëritet”.

“Do ta shohësh veten se ke ndryshuar në karakter, do të jesh më i durueshëm, do ta provosh kur të dalësh”, ka thënë Ganja.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.