Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu thotë se e ka një plan gjigant, ua tregon Besit dhe Santianës (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 13:00
Ganiu, Besi dhe Santiana
Ganiu, Besi dhe Santiana

Komediani i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia ka treguar se ka një plan gjigant.

Këtë e shpalosi me Besin dhe Santianën, dhe Besi i tha “të mos t’ia tregonte këto plane”.

Ndërsa Ganiu ua shpjegoi se “lojën më Edonën do ta ndryshojë”.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.