Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu: Për ish të dashurën time do bëja çmos, do ta lija edhe çmimin e madh të BBKV-së (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 20:14

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia ka bërë një deklaratë të fortë gjatë një bisede me banorët e tjerë.

Ganiu ka folur pak për një romancë të përfunduar kohë më parë, teksa ka theksuar faktin se ish e dashura e tij ka një vlerë goxha të madhe për të.

Në fakt, aq të madhe saqë do të ishte në gjendje që për të ta linte aventurën në BBVK dhe të bashkohej me të.

Dëgjojeni rrëfimin e plotë të Ganiut, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.