Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu ngacmon Santianën, Albën dhe Linditën: Oj nanë, a po m’sheh me tri çika? (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 10:04

Gani Gërmia nuk është duke i ndalur shakatë e tij me banorët e tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai këtë herë bëri shaka me Santianën, Linditën dhe Albën, me të cilat ishte duke u larë në xhakuzi.

“Oj nanë, a po m’sheh me tri çika”, u shpreh Ganiu me humor, kjo shkaktoi të qeshura tek vajza./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme