Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu me premtim për vajzat e BBVK-së nëse shpallet fitues i këtij edicioni (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 01:08

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia, i është nënshtruar një tretmani unik të kujdesit mbi fytyrën, teksa e gjitha u realizua nga një ekip profesionistësh të fushës.

Ai u dukë se po e shijonte goxha shumë, derisa me gjithë atë disponim ka bërë edhe një premtim për vajzat e shtëpisë së “Vëllait të Madh” nëse arrin të shpallet fitues i këtij edicioni.

Por, për ta kuptuar se cili ka qenë premtimi i Ganiut për vajzat e kastit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.