Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu ia thotë fjalët që s’ia tha askush deri më tani Albës (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 14:55
Alba

Ganiu si gjithmonë nuk i kursen fjalët  ndaj Albës.

Ai i tha Albës që të vazhdoj të bëjë më të mirën për vetën.

Poashtu i tha se “e mira jote të ka bërë keq, për këtë më dhimbsesh”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme