Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu flet për përvojën në xhakuzi, thotë se vendosi shampo (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 14:12

Mbrëmë Gani Gërmia i ka bërë të qeshin goxha shumë Shqipen, Adrin dhe Ilirjanën.

Ai fliste se në xhakuzi kishte gjetur shampo derisa kishte qëndruar aty për një kohë të gjatë.

“Kam marrë krojë të gjithë po teren me peshqir timin, vetëm edhe ata nga regjia kanë mbetur”, ka thënë Ganiu./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.