Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu e anulon sërish emisionin, shkas – përjashtimi i Metit (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 21:02

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia ka marrë një vendim në lidhje me emisionin e tij.

Kësisoj, pas anulimit të javës që lamë pas për shkak të Bucit, kësaj radhe Ganiu ka vendosur që ta pezullojë emisionin pas përjashtimit të Metit nga BBVK.

Emisioni i paraparë të mbahet sonte, sipas Ganiut, do të shtyhet për nesër mbrëma.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.