Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu dhe Buci i këndojnë me ironi Bleros, pasi Adri e zbuloi se po i fshehte shishet e verës (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 18:43

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Adri pretendon të ketë zbuluar se Blero po i fshehë shihet e verës nëpër shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

E kësaj situate me ironi i kanë ndëruar dy banorët, Buci dhe Ganiu – “kush i fsheh sendet e mia moj…”, kënduan ata.

Ndiqeni videon e plotë, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.