Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu – Bucit: Mos mi përmend eshtrat e vëllait! (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 23:33
Gania

Ganiut nuk i ka pëlqyer sjellja e Yllit ndaj tij.

Ai i ka thënë se “mos mi përmend eshtrat e vëllaut”.

Ndërsa Ylli i ka thënë se “nuk ti ka përmend askush”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.