Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ganiu-Bucit: Ke mbjellur erë, e do korrësh furtunë (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 17:27
buci
buci

Santiana dhe Gania e kanë ngacmuar Bucin, duke ia kënduar atij një këngë.

Ndërkaq, më pas Gania i ka thënë diçka Bucit, përcjell Klankosova.tv.

“Ke mbjellur erë, e do korrësh furtunë”, është shprehur Ganiu.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.