Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania, Yllit: Ti je një 40-vjeçar i shfrenuar (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 01:02

Ylli, derisa ishte duke folur me Shqipen e ka ngacmuar Ganinë duke thënë se “erdh ky vogëlshu që i beson fjalës tënde”.

Ndërsa, reagimi i Ganisë ishte i ashpër, duke i thënë se “ti në moshën 40-vjeçare ke hy dhe je duke tradhtuar në format më të këqija”.

Ai e vazhdoi reagimin ndaj Bucit, ku në një moment e quajti edhe 40-vjeçar i shfrenuar”

Për më shumë detaje, klikoni në videon më poshtë:

Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com

  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.