Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania, Yllit: Në këtë moshë duhesh të jesh shembull, jo tradhtar (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 22:39

Ganiu ka pasur një përplasje me Bucin duke i thënë se po ikë nga ai pasi nuk ka vëmendje.

Ai i tha Yllit se po i ulët Bleros në ravolinë, ndërsa ky i fundit i tha Ganiut se “unë u ula në këtë tavolinë e ky ke ulur”.

Pas kësaj, Ganiu i tha Bleros se “të dy njëjtë jeni, në përgjithësi njëjtë jeni, kurrgjë nuk dalloni”.

I menjëhershëm ishte reagimi i Bucit i cili me ironi i tha se “nuk jemi të njëjtë, unë jam i trashë, ky më i hollë. Ky është këngëtar, unë nuk jam”, njofton Klankosova.tv.

Kurse, kundërpërgjigja e Ganiut ishte se “ti je tradhtar e ky është këngëtar”.

Për të parë më shumë nga përplasja e Ganiut dhe Yllit, klikoni në linkun më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.