Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania thotë se e ka arritur synimin e tij brenda shtëpisë (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 10:53

Gani Gërmia ka thënë se e ka arritur synimin e tij brenda shtëpisë.

Teksa ai po diskutonte me Bleron, tha se synimi i tij ka qenë të jetë i preferuari i publikut për 3 deri në 5 javë rresht, njofton Klankosova.tv.

Ai poashtu tha se kur u zgjodh për herë të tretë, ka kuptuar që ujërat janë turbulluar pak.

Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.