Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania shikon Lindën derisa ajo bënë palestër, mban afër bombolën kundër zjarrit (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 17:36
gani germia

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka bërë disa ushtrime.

Gania ka qenë ai që e ka shikuar derisa ajo bënte palestër, shkruan Klankosova.tv.

Ai gjithashtu ka mbajtur afër bombolën kundër zjarrit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.