Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania, Santianës: Përveç dashnisë, s’kam asgjë tjetër ndaj teje (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 22:02
gania

Banori i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia ka zhvilluar një bisedë me Santianën.

Ai ka thënë se për Santianën nuk ka asgjë tjetër, pos dashni, përcjell Klankosova.tv.

“Unë për Santiana Malokun, pos dashnisë, nuk kam asnjë fjalë të keqe”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.