Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania në rolin e kamarierit, iu bënë hyzmet banorëve (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 15:52
gania

Banori i Big Brother VIP Kosova, Gani Gërmia e ka luajtur rolin e kamarierit.

Ai në këtë rol i ka shërbyer banorët e tjerë, përcjell Klankosova.tv.

“Një kafe me qumësht”, ka qenë porosia e Edonës.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.