Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Gania, Miss Rose dhe Edona flasin sy më sy për punën e rrobave (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 20:26
Edona

Ganiu, Miss Rose dhe Edona kanë diskutuar për punën e rrobave.

Ganiu ka bërë shaka me Miss Rose dhe Edonën.

Ai iu ka thënë se “nuk ka problem”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.